منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

راهنمای خرید

نکته مهم :

تمامی کالاهای بدون گارانتی بدون مهلت تست و مرجوعی میباشند در خرید خود دقت کنید

درصورت نیاز به تست سلامت کالا قبل از ارسال هنگام خرید در صفحه تسویه حساب در قسمت یادداشت حتما بنویسید که کالا تست و ارسال شود 

  • در انتخاب روش ارسال خود دقت کنید .
  • زمانی که قصد دریافت کالای خود را از شرکت حمل و نقل کالا دارید، در صورت مشاهدۀ هر گونه آسیب فیزیکی در بسته‌بندی از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید در صورتی که کالای آسیب دیده توسط مشتری از شرکت حمل و نقل مانند کالارسان تحویل گرفته شود، مسئولیت پیگیری به عهدۀ مشتری می‌باشد
  • ارسال بارکد‌های پستی مرسوله‌های ارسالی تا انتهای همان روز کاری که کالا ارسال شده است انجام می‌شود
  • در صورت نیاز به هرگونه تغییر در سفارش اعم از تغییر در کالا یا روش ارسال، مراتب از طریق تماس تلفنی به اطلاع مشتری خواهد رسید
  • کالاهای ارسالی شهر یزد درب منزل مشتری (درب ورودی ساختمان) تحویل داده خواهند شد
  • کیس‌های اسمبل شده به صورت رایگان و با روش ارسال باربری ارسال می‌شوند
 
شرایط و توضیحات پیک فوری روزانه:
این روش مخصوص شهر یزد است و هزینۀ ارسال به عهدۀ مشتری است، انتخاب این روش به این معنی است که فاکتور شما پس از تامین بدون صف با پیک‌های اینترنتی ارسال خواهد شد، لطفا موارد زیر را برای انتخاب این روش ارسال در نظر بگیرید:
1- ساعت ثبت سفارش شما باید قبل از ساعت 14 باشد
2- سفارش‌های ثبت شده در روز پنج شنبه ، روز شنبه ارسال خواهند شد
3- بعد از ثبت سفارش در صورت تایید نحوۀ ارسال شما به صورت پیک فوری روزانه از بخش لجستیک با شما تماس گرفته خواهد شد.
4- ارسال در این روش به صورت روزانه در روزهای کاری تا پایان ساعت اداری می‌باشد.
5- در صورت عدم تایید انتخاب این روش ارسال توسط بخش لجستیک و تامین ، کالای شما به صورت پیک رایگان یزد ارسال خواهد شد.
 
اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری
– مشتری می‌بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می‌باشد را در حساب کاربری یزد برند خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می‌کند.)
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش‌های مالی در خصوص عودت وجه خرید‌های انجام شده از یزد برند ، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت‌های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.
 
روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟
1- پس از دریافت کالای مرجوع شده، کارشناسان خدمات پس از فروش یزد برند  ایرادات مطرح شده را بررسی می‌کنند .
2- علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان بررسی و مطابق با شرایط و قوانین موجود، درخواست مرجوعی تایید یا رد می‌شود.
3- پس از بررسی و در صورت تایید ایراد مطرح شده در خصوص کالا ، ادامۀ مراحل در بخش خدمات یزد برند طی می‌شود و در صورتی که ایراد مطرح شده توسط مشتری به تایید کارشناسان یزد برند  نرسد ، کالا برای مشتری بازگردانده می‌شود.
4- در صورت خودداری مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مذبور برای خریدار بازمی‌گردد یزد برند در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.
 
روش های ثبت سفارش در یزد برند
1- ثبت سفارش از طریق وب سایت و پرداخت اینترنتی سفارش
2- ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش
3- ثبت سفارش از طریق تلگرام‌ واحد فروش
 
شرایط بازگرداندن کالا
 ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟
برخی از کالاها شامل مهلت تست نمی شوند، برای اطلاع از این کالاها هنگام خرید توجه داشته باشید تمام کالاهای بدون گارانتی فاقد مهلت تست و مرجوعی میباشند و فقط کالاهایی ضمانت 7 روزه بازگشت را دارا میباشند ک دارای گارانتی شرکتی یا رسمی باشند 
– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  7  روز پس از دریافت کالا، به واحد گارانتی  اطلاع داده شود.
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصول به همراه تمامی متعلقات همراه تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن‌ها جداً خودداری شود.
– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به همراه کلیه‌ی متعلقات همراه به یزد برند بازگردانده شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، ضمانت قبول بازگشت کالا و امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه‌ی کالا و قطعات تزیینی) که در اثر استفاده‌ی نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده‌ی نادرست پس از تحویل کالا شامل مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) می‌شود.
 
اگر مشتری از خرید خود منصرف شود
– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با واحد فروش، سفارش را لغو نمایید.
 
اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:
– از تحویل گرفتن کالاهایی که دارای اسیب فیزیکی هستند خودداری نمایید.
– پیگیری کالاهایی که همراه با اسیب فیزیکی از کالارسان تحویل گرفته شده اند به عهده‌ی مشتری است.
– با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد تمام مرسوله‌ها توسط یزد برند ، تحویل به هر یک از شرکت‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامۀ مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهدۀ شرکت حمل و نقل است .
 
شرایط گارانتی یزد برند
1- به منظور استفاده از خدمات گارانتی ، ارائۀ ضمانت‌نامه الزامی بوده و ضمانت‌نامۀ بدون تاریخ خرید یا مدت اعتبار، مشخصات و شماره سریال کالا فاقد اعتبار است.
2- ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه‌های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی از قبیل کاور، شارژر، هندزفری، هدفون، باتری، کارت حافظه و دیگر متعلقات نمی‌شود.
3- انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به مرکز خدمات و برگشت آن برعهدۀ خریدار است و دستگاه باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.
4- تعداد پیکسل سوخته کمتر از 3 عدد در حد استاندارد بین المللی بوده و از 3 عدد به بالا شامل گارانتی تعویض صفحه نمایش می‌شود.
5- خریدار با دریافت کارت ضمانت که در آن مشخصات کالا، تاریخ شروع و مدت گارانتی درج شده و ملصق به هولوگرام می‌باشد، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.
6- در طول قرارداد گارانتی چنانچه کالای معیوب دیگر تولید نشود، مرجوع وجه و یا در قبال دریافت ما به التفاوت، کالایی با مدل بالاتر تحویل می‌گردد.
7- صاحب قطعه یا نمایندۀ او اعم از کارپرداز یا پیک موتوری و غیره در هنگام تحویل گرفتن قطعه موظف به تست ظاهری و دقت در موارد ابطال گارانتی می‌باشند. در غیر این صورت پس از تحویل هیچ گونه مسئولیتی در قبال موارد ابطال بوجود آمده به عهدۀ مرکز خدمات نمی‌باشد.
8- تحویل کالا به دفتر خدمات به منزلۀ عدم نیاز به اطلاعات موجود بر روی هارد دستگاه و پذیرفتن تمامی موارد ذکر شده می‌باشد.
9- مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام ارسال به عهدۀ فرستنده می‌باشد و توصیه می‌گردد حتی المقدور از بسته‌بندی اصلی بدون لوازم جانبی و ملحقات جهت ارسال استفاده گردد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته‌بندی نا‌صحیح به عهدۀ فرستنده می‌باشد.
 

موارد ابطال گارانتی
1- دستگاهی که کارت ضمانت، بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد شامل گارانتی نمی‌باشد.
2- ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه, آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به استفاده در محیط های آلوده و پر گردوغبار ، تغییر در قطعات ، قطع و وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه، صدمات حین حمل, آسیب دیدگی کانکتور و کابل و استفاده‌ی نادرست از دستگاه و اتصال پورتهای ورودی و خروجی به برق شهر، بکارگیری آداپتورهای متفرقه، استفادۀ نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی‌شود.
3- صدماتی همچون شکستگی صفحه نمایش و قاب پشت آن و یا اثرات هرگونه ضربه بر روی دستگاه که هنگام انتقال توسط پست، پیک، شرکت‌های حمل و نقل و…. پدید آید حتی اگر دستگاه قبل از ارسال کاملا سالم بوده باشد، آن را از شرایط گارانتی خارج خواهد ساخت.
4- شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده در دستگاه‌ها قبل از دریافت و یا در مراحل تعمیر و جایگزینی ندارد. لذا پیشنهاد می‌شود همواره و بخصوص پیش از ارسال دستگاه به مرکز از تمامی اطلاعات خود نسخۀ پشتیبان تهیه نمایید.
5- آسیب های ناشی از نقص فنی ذاتی وسیله ، مواد بکار رفته در آن و شرایط تولید، تا تاریخ قید شده در کارت گارانتی شامل گارانتی می‌باشد.
6- جهت استفاده از ویژگی‌های خدمات پس از فروش، نگهداری رسید خدمات، الزامیست؛ زیرا دارندۀ آن، صاحب کالا یا نمایندۀ وی محسوب می‌شود.

7- تشخیص درست عیوب دستگاه برعهدۀ کارشناسان مراکز خدمات پس از فروش یزد برند  است.
9- بررسی تطابق شرایط گارانتی با وضعیت فعلی دستگاه مشتری در طول دورۀ گارانتی، صرفا به عهدۀ کارشناس این دفتر است.
10- اشکالات ظاهری دستگاه از جمله خط و خش، شکستگی و تغییر رنگ بدنه در زمان تحویل با هماهنگی مشتری ثبت می‌شود.
11- در زمان تحویل دستگاه، ارائۀ کارت گارانتی معتبر الزامی است. در غیر این صورت هزینۀ تعمیرات طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
12- اشکالات نرم‌افزاری مشمول گارانتی نیست و در صورت نصب هر گونه نرم‌افزار، هزینۀ آن طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد.
13- هر گونه تغییر در کارت گارانتی، و یا سریال مندرج روی دستگاه و یا داخل آن، موجب ابطال گارانتی خواهد شد.
14- تعمیر و تغییر توسط کارشناسانی غیر از کارشناسان واحد خدمات یزد برند موجب ابطال گارانتی دستگاه مورد نظر خواهد شد.
15- عملیات روت کردن (Root) و نصب رام‌های غیر رسمی روی دستگاه و همچنین عمل قفلگشایی بوت‌لودر دستگاه (Unlock-Bootloader) به دلیل اینکه موجب کاهش ضریب ایمنی دستگاه و افزایش امکان Brick شدن دستگاه می‌گردد موجب ابطال گارانتی خواهد شد و هزینه‌های آن از مشتری دریافت خواهد شد.

 
ضمانت‌نامۀ یزد برندشما در شرایط زیر از درجۀ اعتبار ساقط است:
1. هرگونه استفاده ، نگهداری و کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی
2. هرگونه دستکاری و اقدام به سرویس ، تعمیر یا تغییر توسط افراد غیر مجاز
3. خرابی به دلیل استفادۀ نادرست از کالا
4. هرگونه ضربه خوردگی و تماس با مایعات و رطوبت و سرقت
5. نصب هر گونه نرم افزار و برنامۀ تایید نشده توسط شرکت قبل از تحویل دستگاه برای خدمات ، لطفا هرگونه اطلاعات شخصی شامل دفتر تلفن ، پیامهای کوتاه ، عکس و فیلم را از آن پاک نمایید. همچنین سیم کارت و کارت حافظه را نیز از دستگاه خارج نمایید . بخش خدمات در خصوص نگهداری و بازیابی اطلاعات و همچنین کارت‌ها مسئولیتی نخواهد داشت.
 
مدارک مورد نیاز جهت استفاده از گارانتی:
1- اصل کارت گارانتی
2- جعبه دستگاه
3- توضیحات خرابی
 
 
 
زمان ارسال سفارش:
  1. ارسال به شهرهایی بجز شهر یزد ، با توجه به مسافت شما از شهر یزد از 24 تا 96 ساعت کاری به طول می‌انجامد
  2. ارسال مرسوله‌های پستی همه روزه تا قبل از ساعت 12 امکان پذیر است
  3. ارسال مرسوله‌های پس کرایه (تیپاکس، باربری، ترمینال…) همه روز تا قبل از ساعت 17 امکان پذیر است

نکته مهم :

تمامی کالاهای بدون گارانتی بدون مهلت تست و مرجوعی میباشند در خرید خود دقت کنید

درصورت نیاز به تست سلامت کالا قبل از ارسال هنگام خرید در صفحه تسویه حساب در قسمت یادداشت حتما بنویسید که کالا تست و ارسال شود

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.